Serie A hooaeg sai üllatava alguse, kui Udinese asus San Siro täismaja ees kohtumist Rodrigo Becao väravast juba 2. minutil juhtima. Võõrustajad ei lasknud sellest ennast heidutada ning kümmekond minutit hiljem vaatas tabloolt vastu juba Milani 2:1 eduseis. Esmalt teenis Davide Calabria penalti, mille realiseerimisel näitas külma närvi Theo Hernandez ning seejärel viis Ante Rebic kodumeeskonna juhtima. Udinese polnud aga veel avapoolajal oma viimast sõna öelnud ning neljandal lisaminutil kõmmutas debütant Adam Masina seisuks 2:2.

Teist poolaega oli mängitud vaevalt 30 sekundit, kui Brahim Diaz uuesti kodumeeskonna eduseisu taastas. Kohtumise viimase värava eest hoolitses 68. minutil Rebic.

Kohtumise tipphetked:

Eelmise hooaja hõbedameeskonnal Milano Interil ei läinud liiga uustulnuk Lecce alistamisega aga sugugi lihtsalt.

Romelu Lukaku viis külalised küll juba teisel minutil juhtima, aga pärast Assan Ceesay viigiväravat, pidi Inter kuni viimaste sekunditeni tõsiselt vaeva nägema. Lõpuks toodi kastanid tulest alles viiendal üleminutil, kui täpne oli Denzel Dumfries.