Manchester Unitedi jaoks läks kõik valesti juba esimesel poolajal. Võõrustajad läksid kohtumist juba 10. minutil juhtima, kui Josh Dasilva madal kauglöök lendas piinlikult läbi David de Gea näppude võrku. Kaheksa minutit hiljem oli hispaanlasest väravavaht uuesti patuoinaks, andes riskantse söödu otse vastaste poolkaitsja Mathias Jensen jalale, kes näitas trahvikastis täpset jalga ja suunas palli kindlalt väravasse.

30. minutil lõi Brentfordi suvine täiendus Ben Mee nurgalöögist juba kodumeeskonna kolmanda ning 35. minutil jooksis Bryan Mbeumo kiirrünnakul Unitedi kaitsjad üle ja koksas palli kindlalt de Gea selja taha.

United, kes sai ka hooaja avamängus koduväljakul Brightonilt piinlikuvõitu 1:2 kaotuse, paikneb nüüd tabelis viimasel kohal. Brentford kerkis aga võidu toel kolmandale positsioonile. Premier League'i liider on Unitedi linnarivaal Manchester City, kes alistas laupäeval Bournemouthi 4:0.