Sel suvel valiti NBA draft’is koguni kolm Wildcatsi mängijat. Kaubaks läksid Bennedict Mathurin, Dalen Terry ja Christian Koloko. Mitme kogenuma mängija lahkumise järel on võistkonnas kuus uut liiget. „Treenerina soovin võistkonda mängijaid, kes teeksid arenguhüppe,“ viitas Lloyd ka Veesaarele.

Wildcatsi algava hooaja võistkonnale otsa vaadates tõi The Athletic esimesena välja Kriisa. „Ülikoolikorvpallis on vähe mängijaid, kes jäid nii eredalt meelde. Ta oli Pac-12 konverentsis resultatiivsete söötude arvestuses parim (keskmiselt 4,7 resultatiivset söötu mängus),“ kirjutati ülevaates.

Kriisa tähtsus tõi esile ka Lloyd. „Kerr Kriisa on meie võistkonna süda ja hing,“ tõdes Lloyd ning märkis, et sel suvel arendati Kriisa puhul kahepunktiviskeid. „Tema kasvu ja kehalist võimekust arvesse võttes peaks ta viskama rohkem kahepunktiviskeid. Praeguse seisuga olen tehtud tööga rahul.“

Lloydi sõnul arvestab ta uustulnuka Veesaarega juba algaval hooajal. „Tal on arenguruumi, kuid vajame teda juba tänavu. Ta on pikk ja väga andekas,“ sõnas Lloyd.

Veesaar on sel suvel juba Arizona võistkonna juures algavaks hooajaks valmistumas. Kriisa oli suve esimeses pooles USA-s, kuid praeguseks on ta liitunud EM-iks valmistuva Eesti koondisega.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid