Ilusa võidu sai vabapääsmega tabelisse lastud Anet Angelika Koskel (WTA 1215.), kes alistas 7:6, (6), 6:2 kvalifikatsiooni läbinud kreeklanna Eleni Christofi (WTA 825.).

Samuti vabapääsme saanud Maileen Nuudi (WTA 693.) jäi alla hollandlannale Jasmijn Gimbrerele (WTA 616.) kaks tundi ja 16 minutit kestnud matšis 6:4, 4:6, 3:6.

Vabapääsmega pääses turniirile ka Katriin Saar (WTA 1325.), kes kaotas avaringis 4:6, 3:6 sakslanna Luisa Meyer auf der Heidele (WTA 545.).

Raske loosi sai Helena Narmont (WTA 1411.), kes pidi tunnistama kaheksandana paigutatud hollandlanna Merel Hoedti (WTA 482.) 7:5, 6:2 paremust. Hoedt läheb järgmisena vastamisi Koskeliga.

Delfi TV päeva viimases telemängus võitis Elena Malõgina (WTA 414.) kvalifikatsioonist tulnud lätlannat Anna Ozerovat (WTA 946.) 6:3, 6:2. Teises ringis ootab viienda paigutusega Malõginat indialanna Zeel Desai (WTA 576.).

Viimasena lõppes eestlannadest Maria Lota Kauli (WTA 755.) kohtumine šveitslanna Tess Sugnaux'ga (WTA 677.). Viimase rahvusvahelise turniiri märtsis pidanud ja pikalt käevigastust ravinud Kaul andis vastasele kõva lahingu, kuid kaotas kahe tunni ja 24 minutiga 3:6, 6:4, 3:6.

Paarismänguturniiril on teise ringi pääsenud Eesti tennisistidest eelmisel nädalal Soomes turniiri võitnud Koskel - Saar ning avaringis teisena paigutatud Poola - Tšehhi paari Falkowska - Siskova alistanud Malõgina ja Nuudi, samuti koos koos leedulanna Klaudija Bubelytega mängiv Liisa Varul.