Pühapäevase toimunud matšiks lisandusid haigestunute nimekirja Sander Raieste ja Kerr Kriisa, kurguvalu ja paks pea kiusas teisigi korvpallureid ning peatreener Jukka Toijalat. Sellest hoolimata alustas Eesti pühapäeval Janari Jõesaare ja Kaspar Treieri vedamisel suurepäraselt ning seitsme minuti järel oli tablool sinisärkide 19:13 eduseis. Ent siis jooksis eestlaste rünnak kinni.

Leedukad pääsesid 18:0 (Jah, 18:0!) vahespurdi abil kindlasse eduseisu, poolajale läksid tiimid puhkama skoorilt 45:35. Riietusruumist naastes läksid Eesti ridades hoogu Kristian Kullamäe ja Treier, kelle tabavate visete abil püsisid külalised löögiulatuses. 3.15 enne matši lõppu jõuti nelja silma kaugusele (81:77). Kuid kohtumise lõpus eksisid eestlased korduvalt nii korvi alt kui vabaviskejoonelt, oma võimalused ära realiseerinud Leedu võttis hoolimata Kullamäe viimastel sekunditel tabanud kolmesest 90 : 88 võidu.