Superkarika finaali järel kriitikat saanud Erling Braut Haaland tegi Premier League’i debüütmängus vigade paranduse ning lõi sel korral ManCity mõlemad väravad. Norralane avas skoori 36. minutil penaltist, lõppseisu vormistas Haaland 65. minutil.

Samal ajal pidi Premier League’i debüütmängus kaotuse vastu võtma Manchester Unitedi peatreener Erik ten Hag.

United jäi hollandlase juhendamisel koduväljakul Brighton & Hove Albionile alla 1:2. Külaliste poolel tegi 30. ja 39. minutil skoori sakslasest poolkaitsja Pascal Gross. Unitedi tabamus läks kirja Alexis Mac Allisteri 68. minuti omaväravana.

Hooaja eel spekulatsioonide keerisesse sattunud Cristiano Ronaldo alustas kohtumist pingilt. 37-aastane portugallane saadeti mängu päästma 53. minutil, kuid kaotusest see Unitedit ei päästnud.