Meeste teatejooksus saavutas Eesti meeskond koosseisus Kristo Heinmann, Lauri Sild ja Kenny Kivikas riikidest viienda koha.

Euroopa meistriks tuli Norra (1.46.44), hõbedale Rootsi (+1.31), pronksile Šveits (+1.41). Tugeva lõpuspurdiga surus Miika Kirmula Soome neljandaks (+3.36), Kenny Kivikas lõpetas viiendana seitse sekundit hiljem (+3.43).

Kuuendaks tuli Prantsusmaa, kes jäi Eestist maha 19 sekundit (+4.02).

Avavahetuses kiireim oli Rootsi teine meeskond, Eesti kolmest võistkonnast jõudis esimesena finišisse teise koosseisu jooksja Heino Ollin (+1.30, 14. koht). Esindusmeeskonnas jooksnud Kristo Heinmann püsis üle poole võistlusmaast liidritega koos ja andis teate üle 26na. Lauri Sild alustas teist vahetust liidritest 2.41 maas ja tänu tehniliselt puhtale jooksule tõstis meeskonna 13. positsioonile (+ 5.27).

Viimases vahetuses oli täna tõeliselt heas hoos Kenny Kivikas, kes möödus rajal nii Belgia, Leedu kui Poola võistkondadest ning jõudis järele ka Soome ja Prantsuse ankrumeestele, kellega koos võideldi alates kuuendast punktist. Eelviimasest viimasesse kontrollpunkti joostes kaldus Prantsuse esindaja Mathieu Perrin õigest suunast kõrvale ning jäi neljanda koha heitlusest välja. Pikas lõpuspurdis oli Miika Kirmula täna Kenny Kivikast kiirem.

Eesti naiskond kooseisus Marianne Haug, Eleri Hirv ja Evely Kaasiku tuli riikide arvestuses kuuendaks.

Marianne Haug andis vahetuse Eleri Hirvele edasi 21. kohal (+5.48). Teises vahetuses tegi Hirv tehniliselt puhta jooksu ning parandas võistkonna positsiooni ühe koha võrra, kuid kaotust oli kolmanda vahetuse alguseks liidritele kogunenud 11.39. Ankruvahetuses tegi eilne hõbemedalist lühirajal Evely Kaasiku taas parimatega võrdväärse jooksu ning tõstis Eesti naiskonna 9., riikidest 6. kohale (+13.39).

Euroopa meistriteks tuli Rootsi naiskond (1.49.18), kus viimast vahetust jooksis Tove Alexandersson. Hõbeda võitis üllatusena Tšehhi naiskond (+5.10) ja kolmandale kohale tõusis alles võistluse eel-eelviimases punktis Norra (+6.14), kus Andrine Benjaminsen sai lühema hajutuse tõttu vajaliku edumaa Šveitsi naiskonna ees, kus viimast vahetust jooksis lühiraja Euroopa meister Simona Aebersold (+7.03).