Lusti hoidis neljandat kohta ka esimese päeva järel. Teisel päeval hüppas ta kaugust 6.24, viskas oda 35.35 ja jooksis 800 meetrit ajaga 2.26,82. Kõige enam punkte jäi odaviskesse, milles Lusti isiklik rekord on 40.20.

Lusti seeria MM-il: 13,95 - 1.78 - 11.08 - 24,24 - 6.24 - 35.35 - 2.26,84

Lusti seitsmevõistluse tippmark on tänavu Götzises püstitatud 5836 punkti.

Seitsmevõistluses triumfeeris soomlanna Saga Vanninen 6084 punktiga. Teise ja kolmanda koha hõivasid sakslannad Serina Riedel (5874 punkti) ja Sandrina Sprengel (5845 punkti).

Naiste kõrgushüppes pääsesid kvalifikatsioonist edasi nii omavanuste maailma tipptulemust jagav Karmen Bruus kui ka Elisabeth Pihela. Mõlemad alistasid 1.80 esimesel katsel ja see oligi kõrgus, mis finaali viis.

Kõrgushüppe finaal algab Eesti aja järgi laupäeval kell 23.35.

Reedel kell 23.05 peetakse naiste 100 meetri tõkkejooksu poolfinaalid. Eelmisel aastal U20 MM-il hõbeda võitnud Anna Maria Millend stardib esimeses poolfinaalis. Eeljooksus sai ta kirja aja 13,80.