Kuigi esimese väga ohtliku võimaluse tekitas Paide 7. minutil, kui värava eest päästeti Anderlechti kaitsjate poolt Ebrima Singatehi jala ette jäänud pall ning Anderlechti puurivaht Hendrik van Crombrugge tõrjus Siim Lutsu pealelöögi, siis mänguskoori avas 10. minutil värava ees Abdul Yussifi ja Ragnar Klavani vahele vabaks jäänud ning vasakult äärelt madala tsenderduse saanud Lior Refaelov.

39. minutil pääses Paide väravavahi Mihkel Aksaluga üks-ühele Anderlechti hinnalisim mängija, üle 50 mängu jagu Premier League'i kogemust saanud Portugali ründaja Fabio Silva (laenul Wolverhamptonist, turuväärtuseks hinnatakse 15 miljonit eurot), kelle külmavereline tegutsemine tõi tabloole numbrid 2 : 0. Teisel poolajal jäi Lutsul peaaegu identne olukord realiseerimata.