Leedukad võitsid avaveerandi 21:12, poolajaks juhtisid võõrustajad 21:26. Kolmanda veerandajaga kasvas vahe veelgi, kui 30 minuti järel seisid tablool numbrid 69:45. Viimane vaatus kuulus küll Eestile 25:15, kuid sinisärgid kordagi ohtlikuks ei saanud.

Eesti resultatiivseim oli Kristian Kullamäe, kes viskas 15 punkti ning jagas kümme resultatiivset söötu. Matthias Tass tõi 14 punkti, Siim-Sander Vene ja Kerr Kriisa kogusid üheksa silma.

Võitjate poolelt tõi Martynas Echodas 15 silma. Kahekohalise punktiarvuni jõudsid ka Rokas Giedraitis (13 p) ja Tomas Dimša (10 p).

Kohtumine Leeduga on esimene tugevate kontrollmängude jadas: 7. augustil kohtuvad Eesti ja Leedu Alytuses, 12. ja 14. augustil võõrustavad eestlased Tartus Ilmar Kullami nimelisel turniiril Belgiat ning Bosnia ja Hertsegoviinat, 19. augustil ollakse Riias vastamisi Lätiga. Ka neid mänge kannab üle Delfi TV.