Naiste poolfinaalidest edenesid kindlalt finaali mõlemad Leedu esindused. Monika Šalkuté ja Rugile Grudzinskaitė mängisid tulemusega 2:0 (21:15, 21:13) üle servijoone taga ebakindlalt tegutsenud ja rünnakutel eksinud Liisa-Lotta Jürgensoni ja Eva Liisa Kuivoneni, Irina Zobnina – Daniele Kvedaraite alistasid samuti 2:0 (21:14, 21:13) Gerli Gulli ja Mari Loormani.

Kahe Leedu paari, Šalkuté – Grudzinskaitė ja Zobnina – Kvedaraite osalusel toimunud finaal oli tasavägine, aga esimese geimi otsustavatel hetkedel tegutsesid kindlamalt Šalkuté ja Grudzinskaitė, võites selle 23:21. Kui esimene geim oli punkt-punkti mäng, siis teises geimis läksid esimese geimi võitjad kohe oma teed ning tulemusega 2:0 (23:21, 21:18) kuulus finaal koos teise paarilisega ka Võrus võidutsenud Grudzinskaitėle ja tema selle nädalavahetuse kaaslasele Šalkutéle.

Pronksikohtumist alustasid paremini kogenumad Gull ja Loorman, kes haarasid eduseisu juba esimestel punktidel ning hoidsid seda kuni geimi lõpuni välja. Noored kosusid teiseks geimiks ning tehnilisele pausile mindi Jürgenson – Kuivoneni 12:9 eduseisul, edasist dikteerisid eelmise etapi teise koha omanikud juba kindlalt. Kuigi Gull ja Loorman ei öelnud teise geimi kaotusega oma lõplikku sõna ning osutasid otsustavas geimis kõvasti vastupanu, kuulus see Jürgensonile ja Kuivonenile ning 2:1 (17:21, 21:13, 15:13) võiduga teeniti turniiril kolmas koht.

Meeste finaali jõudsid esimesena Kaur Erik Kais ja Rasmus Meius, kes kallutasid enda kasuks poolfinaali Kaspar Pomerantsi ja Rauno Tamme vastu tulemusega 2:0 (21:17, 21:19). Teine poolfinaal oli Haven Kakumäele kogunenud publikule tõeline maiuspala – Urmas Piik ja Siim Ennemuist võitsid lätlaste Arnis Relinsi ja Aivars Sviklise vastu küll esimese geimi kindlalt, aga kaotasid järgmise ning jäid kaotusseisu ka otsustavas kolmandas geimis. Geimi keskpaigas pani raskesse olukorda jäänud Ennemuist püsti aga blokipeo, sulustades mitmel korral vastaste rünnakuid ning võideldes välja punktise eduseisu.

Lätlased ei lasknud aga finaalikohal kergelt minna ning Eesti paar lõpetas kolmanda geimi võidukalt alles seisul 22:20 ning Piik – Ennemuisti 2:1 (21:13, 18:21, 22:20) võit poolfinaalis tähendas seda, et Creditea/Teras Beach Cupi finaalis kohtusid samad paarid, kes möödunud nädalavahetusel Mati Vetevoolu mälestusturniiril, siis kuulus võit kindlalt Kaisile ja Meiusele. Juba sel nädalal osalevad Kais - Meius koos Kusti Nõlvaku - Mart Tiisaare ja Dmitri Korotkoviga esmakordselt toimuval rannavolle Rahvuste karika turniiril Viinis.

Haven Kakumäel alustasid esikohamängu paremini Piik ja Ennemuist, kes haarasid kohe mõnepunktilise algedu ning hoidsid seda geimi lõpuni. Teine geim algas hoopis tasavägisemalt, sest Kais ja Meius hakkasid serviga punkte teenima ning Piik ja Ennemuist omakorda rohkem eksima, nii kuuluski teine geim Kais – Meiusele. Ka otsustav geim kulges võrdselt viimaste punktideni välja, aga 2:1 (14:21, 21:18, 15:13) võidu võtsid lõpus vähem vigu teinud Kais ja Meius.

Pronksikohtumises püüdsid oma tänavuse Kiirkasiino suvetuuri parimat tulemust korrata Pomerants ja Tamme, aga pikad pallivahetused lõppesid tihti lätlaste Relins – Sviklise võiduga. Teise, taas tasavägise geimi kallutasid enda kasuks eestlased. Palava ilma ja väsimusega võitlesid kolmandas geimis mõlemad paarid, ent keeruliste tingimustega tulid paremini toime lõunanaabrid ning selle toel võideti ka Creditea/Teras Beach Cupi pronks tulemusega 2:1 (22:20, 21:23, 15:12).

Turniiri väärtuslikema mängija tiitli pälvisid Monika Šalkuté ja Siim Ennemuist.