Flora läks kohtumist 22. minutil Rauno Alliku tabamusest juhtima ning avapoolajal rohkem väravaid ei nähtudki.

Tublisti mängus püsinud võõrustajad jõudsid viigiväravani 72. minutil, kui Michael Schjönning-Larseni kauglöök vuhises Karl-Romet Nõmmele püüdmatult alla nurka. 1:1 seis jõudis tablool püsida aga vaevalt kolm minutit, sest Kuressaare kaitsjad jätsid Sergei Zenjovi nurgalöögi olukorras markeerimata ning Eesti koondislasel ei jäänud muud üle, kui pall võrku suunata.

Kuus minutit enne normaalaja lõppu õnnestus Joonas Soomrel küll kohtumine taaskord viigistada, aga teisel üleminutil jättis Flora kodumeeskonna tänu Henrik Pürgi väravale ikkagi punktita.

Liigatabelis hoiab 59 punkti kogunud Flora endiselt liidrina, edestades Levadiat viie ning Nõmme Kaljut juba 16 silmaga. Kuressaare on 28 punktiga viies.