Põhisõidule startis Vips kuuendalt positsioonilt. Eestlase ees läksid rajale Ayumu Iwasa (DAMS), Marcus Armstrong (Hitech), Felipe Drugovich (MP Motorsport), Theo Pourchaire (ART GP) ja Logan Sargeant (Carlin).

Teises kurvis surus taanlane Frederik Vesti (ART GP) Vipsi rajalt välja, tõusis eestlase ette kuuendaks, aga sai viiesekundilise karistuse.

Võitja selgus esiotsa sõitjate boksipeatusega. Hitechi mehaanikud tegutsesid konkurentide omast aeglasemalt ja nii said Pourchaire ja Iwasa Armstrongist mööda. Pourchaire sai lõpuks üsna kindla esikoha, teiseks tõusis Enzo Fittipaldi ja kolmas oli Iwasa.

Neljandaks tõusis kiiret sõitu näidanud Vesti, eelviimasel ringil Armstrongist möödunud Vips kindlustas viienda koha.

Eilse sprindisõidu lõpetas Vips Jack Doohani (Virtuosi Racing) järel teisel kohal.

Kokkuvõttes on Vips 85 punktiga kümnendal kohal. Juhib Drugovich 180 punktiga, Pourchaire on temast 21 punkti kaugusel.