Eesti võitis noorte olümpiafestivalil kolm hõbemedalit kui Heti Väät oli edukas odaviskes, Viola Hambidge seitsmevõistluses ja Karl Kristjan Pohlak teivashüppes. Eesti noorsportlased on nüüd kuueteistkümnelt suviselt olümpiafestivalilt võitnud kokku 13 kuldmedalit, 12 hõbemedalit ja 11 pronksmedalit.

Medalitabelis sai Eesti 27. koha. Meie naabritest võitis Leedu üheksa medalit, neist neli kulda, kolm hõbedat ja kaks pronksi ning Läti kolm medalit – hõbeda ja kaks pronksi.

Lisaks medalitele teenis Eesti koondis tänavusel olümpiafestivalil veel 15 kohta esikümnes:

Kergejõustikus: Andreas Kase 100 m jooksus 4. koht, Steven Leppoja 110 m tõkkejooksus 4. koht, Ron Sebastian Puiestee kaugushüppes 6. koht, Miia Ott 100 m jooksus 7. koht, Benjamin Rannik kettaheites 8. koht. Maia Toomsalu, Miia Ott, Livia Filipozzi, Hedi Andre Väike-Rootsi teatejooksus 10. koht

Judos: Anna Liisa Nurm (-57 kg) 7. koht, Karl-Johannes Pilt (-81 kg) 7. koht, Jakob Vares (-90 kg) 9. koht

Tennises: Samuel Mandelkorn meesüksikmängus 9.-16. koht

Sulgpallis: Emilia Šapovalova naisüksikmängus 9.-16. koht

Ujumises: Egle Salu 100 m rinnuliujumises 4. koht, Kirke Madar 50 m vabaltujumises 7. koht, Artjom Alteberg 100 m rinnuliujumises 10. koht, Mirtel Merimaa, Egle Salu, Miriam Jürisoo ja Kirke Madar 4x100 m kombineeritud teateujumises 10. koht

Järgmine talvine olümpiafestival peetakse 21.-28. jaanuarini 2023 Itaalias Friuli Veneto Giulia piirkonnas. Suvine olümpiafestival aasta pärast 23.-29. juulini Sloveenias Mariboris.