Sõitu viiendalt kohalt alustanud Vips tõusis suurepärase stardi toel esimeste kurvidega teiseks ning suutis seda positsiooni kuni lõpuni hoida. Võistluse võitnud Jack Doohanile jõudis ta paaril korral ka vähem kui sekundi kaugusele, kuid lõpuks kärises vahe siiski viiele sekundile.

Viimati õnnestus Vipsil poodiumile jõuda mai lõpus toimunud Monaco GP-l, kus eestlane oli kolmas.

Kolmanda koha sai täna Enzo Fittipaldi, kes püsis terve sõidu vältel tihedalt Vipsi kannul, kuid kuna Hungaroringil on väga keeruline kellesti mööduda, siis tal oma positsiooni parandada ei õnnestunud.

Homme kell 12.35 algavat põhisõitu alustab Vips kuuendalt kohalt.

Sprindisõidu tulemused:

Enne võistlust:

Eile õhtul peetud kvalifikatsioonis sai Vips kuuenda koha.

Ajasõidu võitis Ayumu Iwasa (Dams) ajaga 1.27,930. Eestlase tiimikaaslane Marcus Armstrong oli 0,381-sekundilise kaotusega teine.

Kolmanda aja sai sarja üldliider Felipe Drugovich (MP Motorsport). Vipsi ette mahtusid ka Theo Pourchaire (ART GP) ja Logan Sargeant (Carlin).