Üheksa päeva pärast kergejõustiku maailmameistrivõistluste kullast ilmajäämist vahetas ameeriklane oma jooksunaelikud putsade vastu.

Allen, kes mängis kolledžis Ameerika jalgpalli, liitus sel nädalal Philadelphia Eaglesiga, lootuses pääseda nende tuleva hooaja 53-liikmelisse meeskonda.

„See juhtub nüüd või mitte kunagi, sest ma ei taha saada liiga vanaks,“ vahendab BBC 27-aastase Alleni sõnu.

Tegelikult oligi Allen ülikoolipäevil hoopis Ameerika jalgpallur, kuid pärast 2014. aastat otsustas ta keskenduda kergejõustikule. Tõkkeprinterina krooniti ameeriklane kolmekordseks riigi meistriks ning olümpiamängudel sai ta 2016. aastal Rios viienda ja eelmisel aastal Tokyos neljanda koha.

Sel kuul Eugene'is toimunud MMil pidi maailma hooaja esinumber aga üle elama suure pettumuse, sest ta diskvalifitseeriti finaalis kõige väiksema võimaliku valestardi tõttu. Alleni reaktsiooniaeg oli 0,099 sekundit, mis on lubatust kõigest 0,01 sekundi võrra kiirem.

„See ajab vihale, sest ma tean, et mul on maailma kiireim reaktsiooniaeg,“ rääkis Allen toona.

„Minu eesmärk on olla läbi aegade parim tõkkejooksja ja mul on võimalus seda teha. Samuti soovin mängida NFL-is ja aidata Eaglesil võita Super Bowl,“ andis Allen mõista, et ei kavatse hoolimata NFL-i lepingust veel kergejõustikuga lõpparvet teha.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid