Eestlased võitsid avaveerandi 17:13, poolajaks juhtisid Alar Varraku hoolealused 32:25. Kolmanda veerandaja järel, mis taas napilt Eestile kuulus, juhtisid eestlased 52:44. Punktidevaesel viimasel veerandajal Eesti enam edu käest ei andnud ning võitis pronksimängu 63:53.

Võitjate kasuks viskas Joonas Riismaa 13 punkti. Johannes Kirsipuu lisas 12 silma, Kasper Suurorg tõi 10 punkti ja noppis 12 lauapalli.

Soome poolel viskas Gezim Bajrami üleplatsimehena 15 punkti ja noppis 10 lauapalli. Eemi Luukkonen panustas 13 silma.

B-divisjoni finaal Serbia ja Islandi vahel algab kell 20.15. Mõlemal finalistil on juba koht A-divisjoni tagatud. Viimati mängis Eesti U20 koondis A-divisjonis 2013. aastal, mil turniir toimus Tallinnas. A-divisjoni kuulub 16 Euroopa parimat koondist.

ENNE MÄNGU:

Eesti kaotas poolfinaalis Serbiale 58:73. Võitjatele tõid Mihailo Boskovic 17 ning Vojin Medarevic 16 punkti. Eesti edukamad olid Joonas Riismaa 19 ja Markus Ilver 12 punktiga.

Soome jäi teises poolfinaalis 77:94 alla Islandile. Soome ja Eesti pronksimatš algab Eesti aja järgi kell 18.

Fiba YouTube'i kanal tegi kohtumisest ka otseülekande.