Serbia alustas mängu paremini ning avaveerand võideti 16:12. Poolajaks oli Serbia eduseis 40:20. Kolmanda veerandajaga mängis Eesti kümme punkti tagasi, kuid viimasel veerandajal oli Serbia taas parem.

Võitjatele tõid Mihailo Boskovic 17 ning Vojin Medarevic 16 punkti. Eesti edukamad olid Joonas Riismaa 19 ja Markus Ilver 12 punktiga.

B-divisjonist pääsevad A-divisjoni kolm paremat ehk eestlastel on võimalik pronksikohtumises veel oma eesmärki püüda. Teises poolfinaalis kohtuvad Island ja Soome.

Enne mängu:

Alagrupiturniiril kõik neli kohtumist võitnud Eesti alistas veerandfinaalis tulemusega 81:59 Põhja-Makedoonia. Mitmekülgse esituse tegi Joonas Riismaa, kes kogus 13 punkti, 10 lauapalli, 7 söötu ja 4 vaheltlõiget. 13 punkti jäi ka Johannes Kirsipuu arvele.

Serbia sai veerandfinaalis Läti eakaaslaste üle napi 79:76 võidu. Teises poolfinaalis on vastamisi Island ja Soome.

Kui Eestil õnnestub finaali pääseda, kindlustavad nad koha U20 EM-i A-divisjonis. Kaotuse kõrval jääb võimalus selleks veel ka pronksimatšis. Viimati mängis Eesti U20 koondis A-divisjonis 2013. aastal, mil turniir toimus Tallinnas.