Jerevani jalgpalliakadeemia staadionil alustas tugevas tuules kohtumist paremini Paide. Kuuendal minutil andis Deabeas karistusala paremalt äärelt terava palli värava ette, ent Kaimar Saag ei ulatunud selleni. Viie minuti pärast üritas Daebas ebaõnnestunult kaugelt, 16. minutil andis Siim Luts karistusala vasakult tiivalt terava tsenderduse, kuid nahkkera rünnanud Saagi löök ebaõnnestus.

Ligi 30-kraadise kuumuse tõttu 25. minutil antud joogipausi järel sai Ararat-Armenia lõpuks mängu üle kontrolli. Kuid pallivaldamisega ei kaasnenud väga ohtlikke olukordi – kodumeeskonna meeste kauglöögid läksid lootusetult mööda ja üritused kastis jäid kinni hästi sekkunud Paide kaitsjatesse. 0:0 päädinud avapoolaja järel jätkus matš samas taktis. Kuigi Paide peatreener Karel Voolaid lootis 57. minutil sisse toodud Bubacarr Tambedou ja Ebrima Singhatehiga tuua mängu murrangu, siis palli kontrollis jätkuvalt kodumeeskond ja nii pidid Eesti valitseva karikavõitja ründajad tegelema pigem kaitsetööga.