Võitja: Inglismaa. A-alagrupi avamängus 1:0 Austria alistanud Inglismaa naised panid järgmises kahes kohtumises püsti väravapeo, sest Norra seljatati 8:0 ja Põhja-Iirimaa 5:0. Nii sammusid võõrustajad kindlalt veerandfinaali ja on senise EM-i käigus tõusnud turniiri selgeks suursoosikuks. Kui möödunud suvel ei suutnud Inglismaa mehed Wembleyl EM-tiitlit koju jätta, siis kas selle triki teevad ära hoopis nende vägevad naised?

Kaotaja: Inglismaa. Kui võõrustajatel murul asjad lippavad, siis loosiõnne neil küll polnud. Väravate vahega 14:0 grupis edasi läinud inglased saavad veerandfinaalis vastu EM-i eel kihlveokontorites suurimaks tiitlisoosikuks loetud Hispaania. Viimased alistasid turniiri avamängus kindlalt 4:1 Soome, teiseski matšis olid nad mänguliselt üle Saksamaast (pealelöögid 13:6), aga kaotasid kohtumise 0:2.