Avasetis murdis Kontaveit kahel korral rumeenlanna pallingu ning pääses setti 5:2 juhtima. Bara vastas küll omakorda servimurdega, aga Kontaveit murdis kohe vastu ning võitis avaseti 6:3. Teises setis läks Eesti esireket ette 3:1, kuid kaotas seejärel neli geimi järjest.

3:5 seisul tuli Kontaveit raskest seisust välja ja viigistas setis skoori 5:5 peale. Seejärel murdis Bara eestlanna pallingu, aga Kontaveit vastas kohe samaga. Kiires lõppmängus jäi maailma teine number peale 7:3. Kohtumine kestis kokku üks tund ja 37 minutit.

Turniiril esimest asetust omav Kontaveit kohtub teises ringis Eesti juurtega Rootsi sportlase Rebecca Petersoniga (WTA 92.), kes alistas avaringis ukrainlanna Katerina Baindli (WTA 140.) tulemusega 6:3, 6:0.

STATISTIKA:

Statistika

ENNE MÄNGU:

Korraldajatelt vabapääsme saanud Kontaveitil on Hamburgi turniiril esimene asetus.

Maailma esikahekümne mängijatest osalevad Hamburgi turniiril ka Darja Kasatkina (Venemaa, WTA 12.) ja Barbora Krejcikova (Tšehhi, WTA 17.).