Nelli Differt alistas esimeses ringis Singapuri sportlase Kiria Abdul Rahmani 15:14. Sealjuures tuli Differt välja 10:12 kaotusseisust.

Teises ringis võitis Differt ukrainlannat Jana Šemjakinat 15:9. Kaheksandikfinaalis sai Differt 15:10 jagu prantslannast Marie-Florence Candassamyst. Differt kohtub veerandfinaalis itaallanna Rossella Fiamingoga. Veerandfinaalis jäi Differt tulemusega 11:15 kahekordsele maailmameistrile alla. Differtit jäi medalist (MM-il pronksimatši eraldi ei peeta) seega lahutama üks võit.

Erika Kirpu kohtus esimeses ringis sakslanna Alexandra Ehleriga ja võitis 15:10.

Teise ringi vastane, Hong Kongi sportlane Wai Ling Chan, ei suutnud Kirpule erilist vastupanu osutada. Kirpu võitis 15:8.

Kirpu läks kaheksandikfinaalis kokku Man Wai Vivian Kongiga (Hong Kong). Eestlanna jäi vastasele alla 11:15.

Irina Embrich oli esimeses ringis Iisraeli esindaja Adele Bogdanovist selgelt üle, ta võitis 15:7. Teises ringis kaotas ta ungarlannale Eszter Muharile 12:13. Matš läks seisul 12:12 lisaajale, seal tegi otsustava torke Muhari.

Tokyo olümpiamängude individuaalvõistluse pronksinaine Katrina Lehis sai viimases MM-i eelses treeninglaagris vigastada ja Kairosse ei sõitnud.