Pikka aega tasavägiselt kulgenud mängus toimus murrang kolmanda veerandi lõpus ja neljanda alguses. Eesti tegi tänu heale kaitsele kuuepunktilise kaotusseisu (42:48) tasa ja läks kuus minutit enne lõppu 66:51 ette.

Holland suutis seejärel omakorda vahet pisut vähendada, aga suures ohus Eesti võit ei olnud.

Joonas Riismaa tõi Eesti kasuks 19 punkti ja 6 lauapalli, Johannes Kirsipuu arvele jäi 17 punkti, 4 söötu ja 4 vaheltlõiget. Gregor Kuuba viskas 11 punkti ja võttis 9 lauapalli. Hollandi resultatiivseim oli 24 punktiga Yannick Kraag.

Kogu statistikat saab vaadata SIIT.

Esimeses kohtumises napilt Islandit võitnud Eesti on täisedu kahe võiduga A-alagrupi liider. Eestil on mängida jäänud veel Rumeenia ja Luksemburgiga, kes peaksid võrreldes Islandi ja Hollandiga olema lihtsamad vastased. Viiesest alagrupist pääseb veerandfinaali kaks paremat.