Eelnevast kuraditosinast mängust vaid ühe võitnud Narva Trans alustas Sportland Arenal toimunud kohtumist suurepäraselt. Eelnevaltki vastaste väravat ohustanud külalised läksid juhtima 19. minutil, kui Oleksandr Koževnikov realiseeris Nikita Mihhailovi eeltöö.

Meistriliiga kolmas klubi ei saanud esimesel poolajal ega puhkepausi järel kuidagi mängu käima, asjad paranesid alles mitmete vahetuste järel. Viimane pooltund kuulus lõpuks Kaljule ja selle alustuseks lõi nende keskkaitsja Mihhail Babitševi peaga palli posti.

Sihile jõudsid nõmmekad 81. minutil kui teise poolaja alguses mängu sekkunud Maksim Gussevi terav sööt leidis värava eest Alex Matthias Tamme, kes lükkas palli võrku. Kuigi Kalju jätkas kohtumise valitsemist, siis teist korda nad Transi väravalukku lahti ei muukinud.

Laupäeva teises kohtumises alistas Kuressaare 88. minutil Märten Pajunurme poolt realiseeritud 11 meetri karistuslöögist 1:0 Tallinna Legioni.

Liigat juhib 51 punktiga (20 mängust) FCI Levadia, kellele järgnevad Flora 50 (18) ja Kalju 40 (19) silmaga.