C-alagruppi kuuluvad Kuivonen ja Jürgenson võitsid esimeses mängus 2:1 (21:18, 13:21, 15:13) tulemusega Saksamaa duo Annika Berndt ja Lilly Faross. Teises mängus lähevad meie neiud vastamisi Hispaania paari Natalia Ann Binimelis Nicolau ja Carolina Fernandez Da Silvaga ning viimases voorus Kosovo võistkonna Yllka Jashari ja Melirona Avdullahuga.

Täht ja Stog püüavad play-off kohta B-alagrupis, kus vastasteks on Belgia esindus Joppe Van Langendonck ja Kyan Vercauteren, Itaalia võistkond Theo Hanni ja Andrea Armellini ning Rumeenia duo Stefan Valentin Anton ja Daniel Stelian Milcica. Eesti noormehed asusid kohtumist Belgia võistkonna vastu esimese geimi 21:18 paremusega juhtima, kuid teises geimis jäädi vastasele 18:21 ja kolmandas 10:15 resultaadiga alla. Reedel mängivad Täht ja Stog Itaalia ja Rumeenia paariga.