Venelastel oli terve mängu jooksul vaid üks murdepall ja seegi teise seti esimeses geimis seisul 40:40, mis on tegelikult mõlemapoolne geimpall. Kuni esimese seti seisuni 5:4 ei olnud murdepalle ka Eesti paaril, sest üheski geimis polnud servijad loovutanud üle kahe punkti, vahendab tennisnet.ee.

Pärast seda teenisid Glinka/Saar kaks murdepalli, mis olid ka settpallid, kuid need jäid realiseerimata. Teist võimalust aga 6.5 seisul enam käest ei lastud ja nii võitsid eestlased viimasest kümnest geimist koguni kaheksa.

Poolfinaalis kohtuvad Glinka/Saar Venemaa-Usbekistani paari Daniil Ostapenkovi ja Maksim Šiniga, kes esimeses ringis lülitasid välja esimese asetusega paari. Ostapenkov/Šin on seni mõlemad mängud võitnud otsustavas tie-break’is vastavalt 10:8 ja 14:12. Eesti paar pole aga veel setti loovutanud.