Inglannade kaheksaväravaline võit tähistab ühtlasi Euroopa meistrivõistluste ajaloo kõige suuremat võitu, seda nii meeste kui ka naiste konkurentsis.

Inglismaa rajas oma suureskoorilisele võidule aluse esimese poolajaga, mille järel juhiti koguni 6 : 0.

Georgia Stanway lõi 12. minutil inglannade avavärava ning kolm minutit hiljem kasvatas Lauren Hemp eduseisu juba kaheväravaliseks. Peale seda tegid kahel korral skoori nii Beth Mead kui ka Ellen White.

Teisel poolajal enam sedavõrd hoogsalt väravavõrke ei sahistatud. 66. minutil viis Alessia Russo Inglismaa 7 : 0 juhtima ning 81. minutil sai Mead kirja oma kübaratrikki tähistava kolmanda värava.

Inglismaa hoiab nüüd kuue punktiga A-alagrupis esikohta. Neile järgnevad Austria ja Norra, kes on teeninud kolm punkti. Viimasel kohal paiknev Põhja-Iirimaa pole suutnud veel kahe vooru järel punktiarvet avada.