Juba avaminutil viis Ronaldo Tiismaa Pärnu juhtima. 22. minutil viigistas Aleksandr Zakarljuka seisu. 24. minutil taastas Tiismaa võõrustajate napi eduseisu. Pärnu 2:1 juhtimisel avapoolaeg ka lõppes.

57. minutil pääses Pärnu Magnus Villota väravast juba 3:1 juhtima. Seejärel hakkas Transi tagasitulek. Piirilinnaklubi mängijad sahistasid ajavahemikus 65. - 76. minut võrku kolmel korral ning läksid 4:3 juhtima. 65. minutil lõi ühe värava tagasi Arseni Kovaltšuk, 72. ja 76. minutil sai jala valgeks Oleksandr Koževnikov. Mängu lisaminutitel teenis Trans veel penalti. Ott Nõmm küll tõrjus Volodõmõr Prõjomovi ürituse, aga lahtise pallini jõudis Koževnikov, kes vormistas kübaratriki ja 5:3 võidu.

Trans, kes lõpetas 11-mängulise võiduta seeria, jätkab 17 punktiga seitsmendal kohal. Pärnu on kaheksa silmaga viimasel real.