Nii luuakse koostöös meestele mugav võimalus vaadata rallit ja teha neil päevil tervisekontroll. Vaid 12 eurot maksva Rallimehe tervisepaketi valinud rallifännid saavad kontrollida oma meessuguhormooni ehk testosterooni ja kolesterooli taset, millest esimene mõjutab mehe seksuaalaktiivsust, spermatosoidide arengut ja viljakust, eesnäärme funktsiooni, aga ka lihasmassi ja –jõudlust. Kolesterool on oluline südame-veresoonkonna haiguste (nt südamelihase infarkt ja insult) avaldumisriski näitaja ja on umbes 60% meestel üle 5 ehk liiga kõrge.

Kontrolli jaoks ei ole vaja saatekirja ja eelregistreeringut. Samuti ei pea mehed muretsema eelneva söömise või joomise pärast. Lihtsa veenivere analüüsi vastuse saavad mehed hiljemalt järgmisel päeval digiloost või labori patsiendiportaalist minu.synlab.ee. Kõigi Rallimehe testi teinud vastutustundlike meeste vahel loositakse välja auhind, mille võitja kuulutatakse välja pühapäevasel Rally Estonia pidulikul auhinnatseremoonial.

SYNLABi testimisbuss on Tartu Raekoja platsi kõrval avatud ralli esimesel kolmel päeval, 14.-16. juulini. Neljapäeval ja reedel kell 16-19.30 ning laupäeval kell 12-19.30. Lisaks saavad mehed koju minnes naisele kingiks osta Naise tervise- ja ilupaketi soodushinnaga.

Lisaks spetsiaalsele tervisekontrollile korraldab SYNLAB rallisõpradele ennustusvõistluse. Nimelt kannab laupäeval, 16. juulil kell 10.16 hommikul algav kiiruskatse SS11 nime SYNLAB/Mäeküla 1. Selle esimeses Keeni pealtvaatamisalas kihutavad maailma ja kodumaised rallitipud läbi SYNLABi hüppekaare. Pealtvaatajad, kes oskavad pakkuda, kui pikalt hüpatakse seal pikim hüpe meetrites, saavad auhinnaks tervisekontrolli kinkekaardid. Ennustada saab SYNLABi bussis neljapäeval ja reedel ning katsel SYNLABi telgis enne katse algust.

Kuna koroona näitab siin-seal maailmas seni veel vaikset, aga järjekordset tõusulainet, hoolitseb SYNLAB Rally Estonia olulise partnerina ka tänavu selle eest, et kõikidele rallisõitjatele ja nende toetusameeskondadele tehakse vajadusel enne ja pärast rallit kiirmeetodil PCR testid. Tartus Raatuse tervisemajas antud testidele saab vastuse kuni 3 tunniga. Kui tekib vajadus testiks, on selleks vajalik eelnev aja broneerimine: https://minu.synlab.ee/koroonaviiruse-testid-ja-sertifikaadid.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid