„Ma arvan, et jätkasin positiivselt kuni matši lõpuni, kus mängisin kehvasti. Isiklikus plaanis on see, et suudan kolme aasta järel taas veerandfinaalis olla, hämmastav, nii et olen väga õnnelik,“ sõnas 36-aastane Nadal kaks tundi ja 20 minutit kestnud matši järel.

Nadal lõi üheksa äasa ja realiseerist üheteistkümnest murdepallist viis (vastane 4-st 2).

Kaheksa parema hulgas on hispaanlase vastaseks 11. asetusega ameeriklane Taylor Fritz, kes alistas Jason Kubleri (ATP 99.) 6:3, 6:1, 6:4.

Nick Kyrgios (ATP 40.) võitis eile 4:6, 6:4, 7:6 (2), 3:6, 6:2 Brandon Nakashima (ATP 56.) ja kohtub veerandfinaalis Cristian Gariniga (ATP 43.).

Tänastes veerandfinaalides on vastamisi Novak Djokovic (ATP 3.) ja Jannik Sinner (ATP 13.) ning Cameron Norrie (ATP 12.) ja David Goffin (ATP 58.).