Iirimaa kõrgliigas kümne satsi seas viiendat kohta hoidev Sligo Rovers alustas koduväljakul toimunud matši Shelbourne'i vastu kahvatult, sest juba viiendal minutil viis külalised juhtima Brian Mcmanus. Kuid siis võttis kohtumise üle 2019. aastal Nõmme Kaljus mänginud Max Mata. Uus-Meremaa koondistki esindanud kandnud ründaja tabamus tõi 23. minutil tabloole viigiseisu ning kuraditosina minuti pärast tegi ta eeltöö Aidan Keena väravale.

Teisel poolajal oli Shelbourne korduvalt lähedalt viigistamisele, kuid viimase naela nende kirstu aitas lüüa 79. minutil vahetusest sekkunud Frank Liivak. Hooaega FCI Levadias alustanud eestlane andis osava läbisöödu William Fitzgeraldile, kelle vastaste väravavaht niitis karistusalas maha. Järgnenud 11 meetri karistuslöögist lõi Keena oma õhtu teise ja meeskonna kolmanda värava.

3:1 võiduga on Roversil SSE Airtricity League Premier Divisionis koos 32 punkti, otse Euroopa pääsme kindlustav kolmas koht on neist kaheksa silma kaugusel. Tabeli tipus on 51 punktiga ajaloo kaheksanda tiitli suunas liikuv valitsev meister Shamrock Rovers.

Liivaku tööandja tuleb taas murule eeoleval neljapäeval, kui nad sõidavad konverentsiliigas külla Walesi klubile Bala Town.