Levadia alustas kohtumist hästi ning juba 15. minutil viis Zakaria Beglarišvili külalised 1:0 juhtima. Tiitlikaitsja ei suutnud aga eduseisu pikalt hoida, sest kõigest viis minutit hiljem lõi Sander Laht Kuressaare viigivärava.

Teisel poolajal jäi Levadia ka kümnekesi, sest karistusalast välja tormanud väravavaht Karl Andre Vallner võttis võõrustajate ründaja Mattias Männilaane veaga maha ning peakohtunik Grigori Ošomkovil ei jäänud muud üle kui talle punast kaarti näidata.

Kuressaare suutis alles jäänud veerandtunnil kaitses kindlalt seista, mis tähendas, et Meistrite liiga eelringis Islandi klubilt 1:6 kaotuse saanud Levadia pidi ka sel korral võidust suu puhtaks pühkima.

Premium liiga tabelis kerkis Levadia küll liidriks, aga kaks mängu vähem pidanud Flora jääb neist kõigest punkti kaugusele. Kuressaare jätkab viiendal kohal.