10. Stan Kroenke. Hea juhi ja firmaomaniku tunnus olevat tugeva tiimi koostamine. Mitmes erinevas spordiliigas meeskonda omava Kroenke viimased 135 päeva on fantastilised:
Los Angeles Rams võitis Ameerika jalgpalli liiga NFL.
Colorado Mammoth võitis sealse lakrossi sarja NLL.
Colorado Avalanche võitis hokiliiga NHL.
Vigastustest räsitud Denver Nuggets jäi korvpalliliiga NBA kohamatšides alla hilisemale meistrile Golden State Warriorsile, aga samas kannab tiimi vormi viimase kahe põhihooaja kõige väärtuslikum mängija Nikola Jokic.
Londoni Arsenal… (vaatan oma märkmeid)... okei, Kroenke Sports Entertainment pole nii võimekas organisatsioon, et suudaks Arsenali suguse õnnetuse mudast välja rebida. Aga kes suudaks? Kuid suures plaanis on ilmne, et Stan on viimastel aastatel pannud personali ja otsustega täkkesse.

9. Artturi Lehkonen. 26aastane vasakäär toodi vahetustehinguga Coloradosse märtsi lõpus ja põhihooaja lõpus sai ta 16 matšiga kirja 9 resultatiivsuspunkti (6+3). Ent kohamängudes sai soomlane sisse vägeva hoo. Mees sai käe valgeks ka finaalseeria avamängus (Colorado võitis lisaajal 6:5), aga fännide südamesse ja Avalanche’i legendide nimistusse jõudis ta tänu otsustas mängus löödud väravale – just tema 2 : 1 tabamus kindlustas meeskonnale kahe kümnendi pikkuse ootuse järel Stanley Cupi.