Jefimova sai teises poolfinaalis ajaga 30,24 kolmanda koha. Kahe poofinaali peale oli see paremuselt viies tulemus.

Teise poolfinaali võitis 29,99-ga Lõuna-Aafrika Vabariigi sportlane Lara van Niekerk, teine oli 30,10-ga hiinlanna Qianting Tang.

Esimese poolfinaali võitis itaallanna Benedetta Pilato 29,83-ga, teine oli leedulanna Ruta Meilutyte 29,97-ga.

50 m rinnuliujumise finaal on MM-il kavas laupäeval kell 19.09. Lisaks eelpool nimetatud viiele sportlasele pääsesid finaali veel brasiillanna Jhennifer Conceicao (30,28), sakslanna Anna Elendt (30,30) ja ameeriklanna Lilly King (30,35).

Jefimova püstitas Eesti rekordi hommikuses eelujumises, kus ta sai kirja 30,08. Enne MM-i oli Eesti rekordiks 30,69. 50 m rinnuliujumine olümpiamängude programmi ei kuulu. Rinnuliujumises võisteldakse olümpiamängudel 100 ja 200 m distantsidel.

Viimati jõudis Eesti ujuja pika raja basseini MM-il finaali 17 aastat tagasi, kui Montrealis sai 50 m vabaujumises sellega hakkama Jana Kolukanova. Kolukanova lõpetas toonase võistluse kaheksanda kohaga.