Alagrupi esimeses ringis jäi Mägisalu rumeenlase Teodor Hortatau vastu kiirelt 0:4 kaotusseisu, aga suutis seejärel sooritada 4 punktilise heite. Seisuga 4:4 Mägisalu ka lõpuks võitis, kuna tema punktidel oli kõrgem väärtus. Järgmises kohtumises kaotas eestlane Aserbaidžaani maadlejale Eldaniz Azizlile 2:10, sama vastane võitis Mägisalut ka 2018. aasta Euroopa meistrivõistluste finaalis. Alagrupi teine koht tagas Mägisalule koha poolfinaalis, kus tuli samuti vastu võtta kaotus aserilt Murad Mammadovilt 4:9. Pronksikohtumises ootas ees kolmas aser ning kahjuks ei suutnud eestlane end pjedestaalile maadelda. Pronksimatši kaotas eestlane ülekaalukalt 0:10 Nihat Mammadlile.

Esimest korda võistles olümpia kehakaalus -87 kg Ranet Kaljola, kes sai eelmisel aastal kehakaalus -82 kg MM-il kaheksanda koha. Avaringis kaotas Kaljola Islam Abbasovile 0:5, aga kuna aser jõudis finaali, siis sai eestlane jätkata lohutusringis. Lohutusringi matši kaotas Kaljola napilt 8:9 ungarlasele Istvan Takacsile ning pronksimatši ei pääsenud.

Täna maadles samal turniiril ka Epp Mäe, kelle kehakaalus oli 7 võistlejat. Neljaliikmelise alagrupi esimeses ringis võitis Mäe sakslannat Feancy Rädelti punktidega 7:2. Teises ringis tuli vastu võtta viimaste sekundite kaotas ameeriklannalt Yelena Makoyedilt 7:8 ning ka kolmandas ringis 1 punktiline kaotus Austria maadlejalt Martina Kuenzilt 2:3. Kahe kaotusega Mäe alagrupist edasi ei pääsenud.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid