Jalgpalliakadeemia põhikooli lõpetas tänavu 24 noormängijat: Rico Randväli, Oliver Veltmann, Richard Priimann, Enriko Kajari, Riko Kolts, Roland Lukas, Rihard Meesit, Aleksei Tšernjakov, Alex Dunitš, Timofei Tihhomirov, Sander Liiker, Martin Tomberg, Markus Johannes Leivategija, Maksim Kalimullin, Matvei Jekimov, Romet Silov, Silver Rebane, Olger Tauer, Mario Ola, Ander Sikk, Roomet Pärn, Gregor Pärn, Ilja Shashkov, Karl Sebastian Puustusmaa.

Jalgpalliakadeemia juhataja Marko Lelov väljendas kordaläinud õppeaasta üle rõõmu „Hea meel, et järjekordne lend on edukalt lõpetanud Arte Gümnaasiumi jalgpalliakadeemia ühe etapi. Meie koostöö Artega on sujunud väga hästi ning tahaksin tänada kogu koolipere usalduse eest. Õpilastele soovime edaspidiseks tuult tiibadesse ja edukat jalgpallikarjääri,“ sõnas Lelov.

Juba aastaid on toiminud jalgpalliliidu ja Arte Gümnaasiumi vaheline koostöö, kui keskkooliastmes on olnud võimalik õppida jalgpalliklassis. Neli aastat tagasi alanud koostööprojekt laiendas selle võimaluse ka 8.-9. klassi õpilastele. Jalgpalliakadeemias on noormängijatele tagatud kvaliteetsed treeningtingimused ning õppetöö, treeningud ja puhkus on optimaalselt jagatud. Akadeemia noormängijad esindavad õpingute vältel edasi oma koduklubisid, kellele jäävad ka mängijaõigused.

Jalgpalliakadeemia juhataja on Marko Lelov, peatreener Marko Pärnpuu, treener Andres Oper ja väravavahtide juhendaja Andrus Lukjanov. Kehalise ettevalmistuse eest vastutab Hendrik Nälk ja füsioterapeudina tegutseb Jürgen Masing.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid