Sergei Zenjov viis seitsmendal minutil võõrustajad juhtima. Nõmme Kalju ajas küll viigiväravat taga, kuid teise väravani jõudis siiski Flora. 60. minutil tegi Mark Anders Lepik suurepärase eeltöö, andis palli värava ette Zenjovile, kes mänguvahendi teist korda võrku saatis. Zenjovi kahest väravast Florale võiduks piisas.

Floral on sarnaselt Levadiale koos 44 punkti, aga Floral on üks mäng vähem peetud. Ühtlasi on Flora ainus tiim, kes tänavu veel ühtegi kaotust pole saanud. Kolmandal kohal olev Nõmme Kalju jääb liidritest maha 11 punktiga.

Päeva esimeses mängus alistas Tallinna Legion võõrsil 4:1 Tartu Tammeka. Tartlased jäid 28. minutil arvulisse vähemusse, kui punase kaardi teenis väravavaht Marcus Agarmaa. 18-aastane väravavaht mängis trahvikastist väljas käega palli. Agarmaa asemel tuli väravat valvama Carl Kaiser Kiidjärv, kellele pidi väljakumängijatest ruumi tegema Kevin Mätas.

Legion pääses 30. minutil kohtumist juhtima, värava lõi Nikita Ivanov. 18-aastan Ivanov sahistas võrku ka avapoolaja esimesel lisaminutil. 47. minutil viis Stefan Tšendei Legioni 3:0 ette. Gerdo Juhkam lõi kümme minutit hiljem Tammeka poolt ühe värava tagasi. 62. minutil teenis Tammeka ka penalti, aga Sander Puri löögi tõrjus Ivans Baturins. 80. minutil vormistas lõppseisu Markus Vaherna. Selleks ajaks mängis ka Legion kümnekesi, sest 71. minutil sai teise kollase kaardi Danil Pankov.