See Roomas saadud esimene kaotus lõpetas ühtlasi eestlaste turniiri. MM-debüüt osutus väga siiski edukaks, eesmärgiks seatud koht esikaheksas sai täidetud. Kõik veerandfinaali kaotajad jäävad jagama viiendat kohta ning on teeninud auhinnarahana tiimi peale 18 000 USA dollarit.

Täna tuli kaotus, aga võib vist öelda, et lahkute Roomast võitjatena? „Jah, mina olen nõus!“ oli Nõlvak päri, kirjutab Volley.ee. „Ma ütleksin, et lahkume ikka viiendatena,“ viskas Tiisaar kavalalt nalja. „Aga jah, väga hea turniir,“ võttis Nõlvak asja kokku.

Endale tehti kõvasti nime, teeniti vajalikke MK-sarja punkte, parandati ka majanduslikku järge, täites Eesti olümpiakomitee B-kategooria taseme palga nõude. Ja kindlasti võideti juurde palju pöidlahoidjaid ja muudeti rannavõrkpalli Eestis üldse populaarsemaks.

„Minu rünnak oleks võinud olla parem,“ ütles Nõlvak kohtumist analüüsides. „See, mida suutsin muudes elementides teha, püsida, need õnnestusid hästi, aga rünnakul ma seda täna veel ei leidnud. See on üks koht, mis tuleb ka üles otsida ja võtta kasutusele, siis… siis.. siis saame paremaks!“

Kuidas õnnestus suure mängu nautimine eestlastel? Või oli sedapuhku närvipinge suur ega lubanud lustida? „Lõbus oli küll, natuke käis mul see üles-alla. Ebaõnnestumised viisid mul seda lustakust alla, pidi tööd tegema, et üles tõmmata, natuke lasin mõjutada rünnakutest, mis vastased kätte said,“ avaldas Nõlvak.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid