Inglismaa sai kolmandas alagrupis kodus Ungarilt ajaloolise kaotuse, kui võõrustajad jäid ungarlastele alla 0 : 4. Ungari viis 16. minutil juhtima Roland Sallai. Viimased kolm väravat sai Ungari kirja viimase 20 minuti jooksul. 70. minutil sahistas võrku taas Sallai, lisaks said jala valgeks Zsolt Nagy ja Daniel Gazdag. 82. minutil pidi teise kollase kaardi tõttu platsilt lahkuma inglaste keskkaitsja John Stones.

Esimest korda ajaloos sai Inglismaa kodus neljaväravalise kaotuse, ilma et oleks ise mõne tabamuse kirja saanud. Seejuures löödi inglastele kodus viimati vähemalt neli väravat 1953. aastal just Ungari poolt! Toona jäid ungarlased peale 6 : 3.

Teises sama alagrupi kohtumises alistas Saksamaa valitseva Euroopa meistri Itaalia koguni 5 : 2. Saksamaa juhtis 69. minutiks 5 : 0, väravad kanti Joshua Kimmichi, Ilkay Gündogani, Thomas Mülleri ja Timo Werneri (2) arvele. Wilfried Gnonto ja Alessandro Bastoni lõid seejärel küll kaks väravat tagasi, kuid suurest kaotusest see itaallasi ei päästnud.

Nelja vooru järel on A-divisjoni 3. alagrupis liider Ungari (7 punkti). Neile järgnevad Saksamaa (6 p), Itaalia (5 p) ja Inglismaa (2 p).

Neljanda vooru kohtumised peeti A-divisjonis ka neljandas alagrupis. Holland alistas kodus 3 : 2 Walesi. Seejuures tegi Gareth Bale kohtumise teisel lisaminutil penaltist seisuks 2 : 2, kuid kõigest minut hiljem kindlustas Memphis Depay Hollandile ülimagusa võidu.

Belgia sai samal ajal 1 : 0 jagu Poolast. Kohtumise ainsa värava lõi külaliste kasuks 16. minutil Michy Batshuayi.

C-liigas sai juba neljanda järjestikuse kaotuse Leedu, jäädes võõrsil Türgile alla 0 : 2. Luksemburg ja Fääri saared tegid samal ajal 2 : 2 viigi ehk leedulasi päästab C-divisjonis viimasest kohast veel vaid ime.