Golden State pääses avaveerandil 16 punktiga juhtima ja võitis avapoolaja 51:39. Celtics suutis vahe tagasi mängida, kuid kolmanda veerandi lõpus ja otsustava perioodi alguses tehtud 22:6 vahespurdi järel juhtis Warriors kuus minutit enne sireeni taas 12 punktiga ega andnud seejärel enam edu käest.

Andrew Wiggins tegi oma karjääri ühe võimsama mängu, kogudes 26 punkti ja 13 lauapalli ning tegutsedes edukalt kaitses. Klay Thompson panustas võitu 21 punkti.

Stephen Curryl oli kehv viskepäev, ta eksis kõigil üheksal kaugviskel ning tõi 16 silma ja kaheksa resultatiivset söötu. Curryl lõppes ühtlasi 233 mängu pikkune seeria, mil ta oli tabanud vähemalt ühe kolmepunktiviske.

Jayson Tatum kogus Celticsi parimana 27 punkti ja kümme lauapalli. Marcus Smart viskas 20 silma ning mängust vaid viis viset (18-st) tabanud Jaylen Brown 18 punkti.

Seerie kuues mäng on neljapäeval Bostonis. Vajadusel peetakse seitsmes mäng San Franciscos.