Hispaania alistas A-liiga 2. grupis koduväljakul 2:0 Tšehhi. 24. minutil lõi värava Carlos Soler ja 75. minutil Pablo Sarabia.

Samas grupis võiduarve avanud Šveits oli kodus 1:0 üle Cristiano Ronaldota mänginud Portugalist. Mängu ainus värav jäi 55. sekundil Haris Seferovici arvele. Tegemist on Rahvuste liiga ajaloo kiireima tabamusega.

A2 grupi tabeliseis:

B-liigas alistas Norra Oslos peetud mängus 3:2 Rootsi. Mängu esimesed kaks väravat lõi Norra suuurim staar Erling Braut Haaland, kes oli täpne 10. ja 54. minutil. Teine tabamus tuli penaltist. 62. minutil suutis Emil Forsberg vahet vähendada, aga 77. minutil leidis Haaland värava eest Alexander Sörlothi, kes koksas palli peaga sisse.

Viiendal üleminutil lõi Rootsi teise värava Viktor Gyökeres.

Norra on 10 punktiga B-liiga 4. grupi liider, kolmandal kohal olev Rootsi on nelja mänguga kogunud vaid kolm punkti.

D-liiga 2. ehk Eesti grupis võitis Malta kodus 1:0 San Marinot. Kohtumise ainsa värava lõi 50. minutil Zach Muscat. Nii Eestil kui ka Maltal on kuus punkti, aga Eestil on üks mäng vähem peetud. San Marino on nulli peal.