133,6-kilomeetrisel sportsõidul võidutses väikeses grupifinišis veel juunioride klassi kuuluv 17-aastane Romet Pajur (Team Auto Eder), kelle järel lõpetas teisel kohal Martin Laas (Cycling.ee) ja kolmandal Artjom Köster (Team Ampler-Tartu2024). Kuue parem hulka jõudsid veel Rait Ärm (Equipe Continental Groupama-FDJ), Andre Roos (Team Ampler-Tartu2024) ja Oskar Nisu (Peloton).

Romet Pajur krooniti mai lõpus ka Tartu rattaralli võitjaks.

Harrastussõidus oli kiireim Imre Ojavee (CC Rota Mobils), kes 102,8-kilomeetrise finišis alistas viie mehe vahel toimunud sprindis Richard Ründva (Kalevi Jalgrattakool) ja Sten Kaski (Bike Fanatics Plus). Neljanda ja viienda kohaga pidid leppima Oliver Mätik ja Rainer Sildvee (kinema.eu).

Naiste klassis pälvis sprindifinišis esikoha Carol Kuuskman (CFC Spordiklubi), kes sai jagu Birgit Titost (Peloton) ja Silvia Türksonist (Porter Racing). Esimese kuue parema hulka mahtusid veel Kristi Kuldkepp (Peloton), Ann-Christine Allik (Hawaii Express) ja Laura Lizette Sander (Pärnu Kalevi Spordikool).

72-kilomeetrine rahvasõit lõppes samuti grupifinišiga. Esikoha teenis Joel Naurits (Velopete), teisena lõpetas Mauro Erik Saar (Kuusalu Rattaklubi) ja kolmandana Martti Milk (Rein Taaramäe Rattaklubi). Naistest jõudsid esikolmikusse Zlata Bronisevskaja (KJK), Natali Nora Nigul (CFC) ja Saskia Tõugjas.

Filter Maanteekarikasarja kolmas etapp toimub 13. augustil, mil peetakse Viimsi tempopäev.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid