Esimese eestlasena Le Mans'i 24 tunni sõidul osalenud Rump roolis Porsche 911 RSR-19 autot ligi kaheksa tundi ja tema vahetuste lõppedes hoidis tiim viiendat kohta. Andrew Haryanto sõitis aga eelviimasel tunnil rajalt välja, Hardpoint kaotas palju aega ja lõpuks jäädi esikümnest välja. Lisaks Rumpile ja Haryantole oli võistkonna koosseisus Alessio Picariello.

Rumpi võistkond kaotas võitjaks tulnud ja 343 ringi läbinud TF Sportile viie ringiga. Aston Martiniga sõitnud tiimi koosseis oli Ben Keating, Henrique Chaves ja Marco Sörensen.

24 tunni sõidu kõige mainekama klassi Hypercari võitsid Sebastien Buemi, Brandon Hartley ja Ryo Hirakawa (Toyota GR010 Hybrid), kes läbisid kolme peale 380 ringi.

Kaheksakordse autoralli maailmameistri Sebastien Ogier' võistkond Richard Mille Racing sai LM P2 klassis üheksanda koha.