Ken Torn ja kaardilugeja Kauri Pannas võtsid kolmanda koha sisse laupäeva õhtul. Pühapäeva hommikul sai Hispaania sõitja Efren Llarena Tornist korraks mööda, aga seejärel jättis eestlane konkurendi kindlalt selja taha - lõpuks oli vahe Llarenaga 16,6 sekundit.

Torni arvele jäi Poolas kaks katsevõitu. „Tunne on hea. Tegime sel nädalavahetusel oma maksimumi ja sõitmine oli väga nauditav,“ ütles ta pärast finišit.

ERC sari jätkub juuli alguses Lätis ja ka seal lubas Torn kohal olla.

Pühapäeval head kiirust näidanud Gregor Jeets - Timo Taniel (Škoda Fabia Rally2) said kokkuvõttes 11. koha (+3.05,0).

Ford Fiesta Rally3 autoga sõitnud Robert Virves debüteeris uue kaardilugeja Julia Thuliniga (Rootsi) edukalt. Kokkuvõttes saadi 13. koht (+3.42,0), ERC3 klassis oldi kindlalt parimad. Teise koha saanud Kaspar Kasarit - Rainis Raidmat (Ford Fiesta Rally3) edestati enam kui viie minutiga.

Kasari sai kokkuvõttes 19. koha, Priit Koik - Kristo Tamm (Ford Fiesta Rally2) olid üldarvetuses 16. positsioonil.