Bakuu tänavaringrajal sõidetud võistlust alustas esikohalt Ferrari sõitja Charles Leclerc, aga stardis sai temast mööda Perez. Verstappen hoidis sõidu alguses kolmandat kohta.

Kaheksandal ringil katkestas tehnilise rikke tõttu neljandal kohal olnud Carlos Sainz jr. (Ferrari). Virtuaalse turvaauto režiimi kehtestamise järel tuli boksi Leclerc ja Red Bullid haarasid esimesed kaks positsiooni. 16. ringil andis Red Bull Perezile korralduse Verstappen liidriks lasta.

19. ringil tõusis pärast Red Bullide boksipeatusi liidriks Leclerc, aga vaid kaks ringi hiljem sai monacolase sõit mootoririkke tõttu otsa. Pärast seda liidrite seas olulisi sündmusi aset ei leidnud, Verstappen suurendas aina vahet ja finišis oli tema edu Perezi ees 20,8 sekundit. Lohutuseks sai Perez ühe lisapunkti - tema arvele jäi Aserbaidžaani GP kiireim ring.