Avageimis hakkasid Nõlvak ja Tiisaar vaikselt oma teed minema juba pärast 4:4 viigiseisu, võites 10:8 pealt viis punkti järjest. Sellest sahmakast mehhiklased enam ei toibunudki. Geim eestlastele 21:12.

Teist geimi alustasid paremini mehhiklased, tehes kuuepunktilise vahespurdi pärast 8:8 viigiseisu. Kuigi Tiisaar ja Nõlvak jõudsid 19:19 peal veel viigini ja pääsesid kaks korda geimpallinigi, kaldus geim napilt mehhiklastele.

Kolmanda geimi said eestlased oma kontrolli alla pärast 6:6 viigiseisu, juhtides kõige rohkem viie punktiga seisul 13:8.

Nõlvaki servidelt sai Eesti duo otse 7 punkti, ühe ässa lõi ka Tiisaar. Nõlvak tegi 6 ja Tiisaar 6 serviviga. Tiisaare blokist tuli 4 punkti. Mehhiklased said serviässadest vaid 3 punkti, blokist samuti 4.

Homme kell 12 on eestlaste vastaseks Maroko paar Mohamed Abicha – Oussama El Azhari, esmaspäeval mängitakse grupi favoriitide, hollandlaste Alexander Brouwer ja Robert Meeuvseniga.

Igast alagrupist pääseb edasi kaks esimest paari, lisaks tagavad koha play-offis kõigi alagruppide peale neli paremat kolmanda koha saajat. Kaheksa ülejäänud kolmanda koha saajat mängivad neljamängulise lisaringi, selgitamaks viimased edasipääsejad.

Nõlvak - Tiisaar on välja öelnud, et eesmärgiks on jõuda kaheksa parema sekka. Sel hooajal on Eesti esiduo esinenud hästi MK-sarjas, kus viimati saavutati kõige kõrgema taseme ehk Elite 16 etapil Lätis Jurmalas neljas koht. Neljandaks jäädi ka Challenge taseme etapil Brasiilias Itapemas, hooaja alguses saadi Mehhikos Tlaxcalas 9. koht.