Maltal oli 15. minutil suurepärane võimalus kohtumist juhtima minna, kui Taijo Teniste käemängu tõttu määrati võõrustajate kasuks penalti. Teddy Teuma löök penaltipunktil jäi nõrgaks ning Karl Jakob Hein suutis selle tõrjuda. Kuus minutit hiljem viis Konstantin Vassiljev kauglöögist omakorda Eesti 1 : 0 ette.

56. minutil Malta viigistas seisu. Jurgen Degabriele andis nurgalöögist palli otse värava ette, kust see Karl Jakob Heina kätest võrku lendas. Tabamus läkski ametlikult kirja Heina omaväravana. Viigivärava järel taas aktiivsemaks muutunud Eesti jõudis võiduväravani neljandal lisaminutil, kui Sergei Zenjov tegi suurepärase eeltöö ja andis värava ette palli Henri Anierile. Muangthong Unitedi ründaja lükkas palli tühja võrku ning kindlustas Eestile napi 2 : 1 võidu.