Poola läks Brüsselis peetud kohtumist 28. minutil Robert Lewandowski väravast juhtima. Kolm minutit enne poolajavilet viigistas Axel Witsel 1:1. Teisel poolajal kõmmutas Belgia vastaste väravavõrku koguni viis palli - 59. minutil Kevin De Bruyne, 73. ja 80. minutil Leandro Trossard, 80. minutil Leander Dendoncker ja kolmandal üleminutil Lois Openda.

Belgia pole väravat löömata jätnud 46 mängus järjest. Viimati jääda kuivale 2018. aasta MM-il, kus kaotati 0:1 Prantsusmaale.

Sama alagrupi teises mängus võitis Holland võõrsil 2:1 Walesi. Wales viigisatas teisel üleminutil Rhys Norrington Daviesi väravast, neli minutit hiljem sepistas võiduvärava Wout Weghorst.

B-divisjonis alustas Rahvuste liiga hooaega võidukalt Ukraina, kes võitis võõrsil 1:0 Iirimaad. Sama alagrupi teises kohtumises oli Šotimaa kodus 2:0 üle Armeeniast.