Boston juhtis teisel veerandil 17 punktiga, kuid suutis selle edu kolmandal veerandil maha mängida. Warriors pääses seisul 83 : 82 korraks juhtimagi, kuid veerandi lõpuks oli Celtics nelja punktiga peal. Viimasel veerandil haaras kodumeeskond kontrolli mängu üle taas enda kätte.

Jaylen Brown viskas Bostoni parimana 27 punkti, neist 22 avapoolajal. Jayson Tatum lisas 26 ja Marcus Smart 24 silma. Vägeva viskekontserti pani taas püsti Warriorsi punktimasin Stephen Curry, kes viskas 31 punkti ning on kolme mänguga kogunud juba 94 silma.

Seeria neljas mäng peetakse Bostonis reedel. Curry osalemine selles sattus kahtluse alla, sest neli minutit enne mängu lõppu vigastas ta lahtise palli pärast heideldes oma vasakut jalga.