Peatreener Didier Deschamps tegi koosseisus koguni kümme vahetust võrreldes avamänguga, kus kaotati Taanile 1:2, kuid võitu see prantslastele ei toonud.

Adrien Rabiot viis küll külalised teise poolaja alguses juhtima, kui kaheksa minutit enne lõpuvilet päästis Andrej Kramaric enda teenitud penaltiga Horvaatiale viigipunkti.

Prantslastel oli väljakul rida debütante, nende seas AC Milani väravavaht Mike Maignan, Arsenali mehed Matteo Guendouzi ja William Saliba, RB Leipzigi pallur Christopher Nkunku ja Marseille`st Aston Villasse koliv Boubacar Kamara.

Horvaatia koondises pidas Madridi Reali täht Luka Modric oma 150. mängu.

Taani võitis samal ajal Viinis Austriat 2:1 ja jätkab täiseduga liidrina. Taanlastele tõid võõrsilt võidu Pierre-Emile Hojbjergi ja Jens Stryger Larseni väravad. Selle mängu algus lükati elektrikatkestuse tõttu 90 minutit edasi.

Manchester Unitedi ekstreeneri Ralf Rangnicki juhendatav Austria oli eelmisel nädalal võitnud Horvaatiat 3:0.

Rahvuste liiga B-divisjonis tegid Island ja Albaania 1:1 viigi, C-divisjonis viigistasid Valgevene ja Aserbaidžaan 0:0 ning Kasahstan alistas Slovakkia 1:0.